Kombinovaný kočík Bugaboo - stojí za to, neplatí sa len za značku? A ktorý by si odporučila?

Zodpovedané
7. apr 2020

Ahoj,

chcela by som sa spýtať na kočíky tejto značky, teda či sú fakt dobré, alebo človek platí skôr len za značku? A potom - ktorý z nich, myslím dvojkombináciu, by si odporučila a prečo?

Ďakujem

Ahoj,

u Bugaboo určite minimálne z časti (alebo aj viac) platíš za značku, pravda - ale je to preto, že sa rokmi etablovala ako praktická, funkčná, krásna. Takže platiť za značku, ktorá je známa týmito vlastnosťami, plus si pripočítaj stále väčšiu variabilitu ich kočíkov a aj vysokú návratnosť po tom, čo taký kočík dopoužívaš, lebo nie je také ťažké ho zasa predať. To sa oplatí (ak na to máš a je to typ kočíkov, ktorý sa hodí k tvojmu životnému štýlu a spôsobu kočíkovania.

Čo sa ich modelov týka, jeden z najlepšie hodnotených, čo sú, je Bugaboo Buffalo. Tento model sa už nevyrába, takže ti ho odporučím len v prípade, že hľadáš niečo do terénu plus nevadí ti nakupovať aj bazárový kúsok. Keby si zasa plánovala v blízkej budúcnosti súrodenca, niet veľmi nad Bugaboo Donkey (naozaj jeden z top dvojkočíkov, čo sú, aj spomedzi iných značiek). Využiť sa dá ako mono, ale aj ako duo model.

Bugaboo Buffalo

Bugaboo Donkey 3

No a k víťazovi - aktuálne naj model je jednoznačne Fox. To je nástupca Buff-a, ale ľahší, šikovnejší. Ja by som jednoznačne šla do neho a celkovo ho zaradila medzi top kočíky, čo sa dajú kúpiť - upozornila by som však na vyššiu cenu, ako aj nie úplne že najskladnejšie balenie po zložení. Mimo toho, ak tieto dva malé mínusy ti nerobia problém, choď absolútne do toho. Nie nadarmo mamičky všade v svetových metropolách nakupujú práve tento model 😉

Bugaboo Fox 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli