Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

(Kombinovaný) kočík pre troch - budem mať ročnú dcérku a dvojičky. Na čo pozerať?

Zodpovedané
13. okt 2020

Ahoj Eli,

potrebujem tvoju drahocenu radu ❤

Dcerka bude mat v juli rok, ale cakame dvojicky, cize trebujem kocik pre 3 😂☝️

Ahoj!

No tot je ťažkýýý oriešok, pretože jasné, že existujú trojmiestne kočíky, ale budú strašnou opachou a záťažou a neskladné a nezmestiace sa do dverí. Najideálnejším riešením obvykle býva pridať k dvojkočíku skejt so sedákom, len otázne je, či ročné dieťatko na takom skejte vydrží dlhšie než len chvíľu (a bezpečne, v pohodlí). Prípadným je užší, dlhší tandem, ku ktorému na bok pripojíš Buggypod, ktorý môžeš tiež striedať so zadným skejtom plus - silno odporúčam - s ergonosičom či šatkou. Ja som šatku vo veľkom využívala pri druhom dieťatku (boli od seba rok a pol), a mohla som kočíkovať jedného aj druhého, zatiaľ čo nekočíkujúci sa bol na mne (ak bolo treba).

Odporučím preto v prvom rade Baby Jogger City Select Lux, kde okrem dvoch vaničiek a sedákov sa dá kúpiť na striedanie aj lavičkové sedenie (len nápad). Okrem neho je vhodnou dvojičkovskou možnosťou aj Bugaboo Donkey, len tým, ž eje na šírku, asi Buggypod bude mať len obmedzené využitie a lepšie bude riešiť zadný skejt so sedákom plus ten nosič. Tieto dva vyššie uvedené sú zároveň aj kvalita, ktorú neskôr predáš, keďže sú dobré a žiadané.

Ak by si predsa len šírku neriešila a chcela plnohodnotný triple, kuk na TFK Joggster Trio Twist pre troch https://www.aladdin.sk/dvojickove-a-surodenecke...


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.