Kombinovaný kočík pre vyšších rodičov (vanička vyššie), na štýl Cybex Priam?

Zodpovedané
26. júl 2019

Ahoj,

chcela by som vedieť či je nejaký kočík na štýl Cybex Priam, len aby bola vanička vyššie - respektíve taký kočík, ale pre vyššie mamičky a oteckov?

Ahoj,

Cybex Priam som so svojimi 176 cm, skúšala a musím povedať, že mi neprišiel ako mini kočík. Oproti niektorým iným a stále obľúbeným značkám (ako Bugaboo) je určite vyššie - a teda najmä čo sa týka sedacej časti. Vaničku predsa využiješ len pár mesiacov.

Cybex Priam 3

Každopádne, ak ti nevyhovuje a je to pre teba zásadný problém, existuje pár v podstate napodobenín tohto modelu - ale neviem, či ja osobne by som sa chcela uberať práve touto cestou. Keď tak pozri napríklad na Shom Roberto Verino Elegance (ale je to korýtko) - za mňa je kvalita a funkčnosť Priamu úplne inde.

Shom Roberto Verino Elegance

Ak neriešiš cenu, možno by mohol zaujať nový Mima Xari Sport - tiež korýtko, ale teda nadstavby (aj vylepšená športová časť) sú ozaj vysoko (výška na konštrukcii je nastaviteľná). Nie je ale najmenší po zložení.

Mima Xari Sport

Za mňa osobne by bol skvelou voľbou aj nový Stokke Beat (do obchodov prichádza s najväčšou pravdepodobnosťou v septembri) - tiež tam je ale vanička tak nejak porovnateľne s Priamom.

Stokke Beat

Teoreticky kuk aj na Easywalker Harvey2 - nie najvyšší, ale má zvyšovacie adaptéry čo z toho robia ako tak ok výšku.

Easywalker Harvey2

Rovnako - adaptéry - nájdeš aj na viacerých kočíkoch iCandy. Mňa osobne oslovil iCandy Orange. Treba ale objednávať z UK.

iCandy Orange

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli