Kombinovaný kočík Quax Prado - nejaké informácie?

Zodpovedané
19. feb 2020

Po dlhom hľadaní sme sa rozhodli pre kočík Quax Prado, je však o ňom dosť málo informácií... Je možné dozvedieť sa niečo viac, nejaká skúsenosť?

Ďakujem pekne

Ahoj,

značka Quax je napriek belgickému pôvodu, ktorý znie luxusne, skôr lacnejšia a menej známa značka. Kupujú ju skôr nenáročný rodičia s potrebou niečo jednoduchšieho, lacnejšieho - a také mi prídu aj ich kočíky. Povedala by som, že sa vyrábajú asi v Poľsku, lebo najmä tie kombinované mi pripomínajú poľské robustné trojkombinácie.

Inak to nie je ani s Quax Prado, ktorý je podľa mňa len iným názvom modelu Invictus V-Print, čo je prakticky model od Tako/ Junama. Ono nie je to úplne zlý model, ale príde mi ťažší a proste taký poľský. Ak je to ale to, čo hľadáte a aj cena vyhovuje, prečo nie.

Ja by som ale z dlhodobejšieho hľadiska vyberala niečo šikovnejšie. Dosť ale záleží od toho, ako ste na tom vy - s cenou, terénom, inými požiadavkami.

Quax Prado

Invictus V-Print

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli