Ktorý kočík má vlastnosti ako Babystyle Oyster Zero, ale je spratnejší?

Zodpovedané
24. jan 2023

Ahoj,

hľadám športový kočík na štýl Babystyle Oyster Zero. Pri ňom mi prekáža malá spratnosť na dovolenky.

Poradíš spratnejší kočík?

Ďakujem

Ahoj,

ak hľadáš tie isté vlastnosti Babystyle Oyster Zero, ale menšie rozmery, tak sa presunieme z kategórie mestských kočíkov do cestovných kočíkov.

Cybex Beezy je športový model učený najmä na cestovanie s jednoduchším prevedením dizajnu a textílií. Strieška je väčšia, čo je u týchto modelov veľkým plusom. Má nízku váhu, jednoručné kompaktné zloženie vhodné aj na cestovanie v role príručnej batožiny do lietadla (samozrejme je vždy nutné si to skontrolovať s danou spoločnosťou a jej pravidlami). Ponúka vysokú 22 kg nosnosť priestranného športového sedadla, ktoré si môžeš napolohovať do takmer úplného ľahu. Jeho odpruženie kolies z neho robia príjemného spoločníka na cesty či do auta prakticky od narodenia až do konca kočíkovania. Navyše si ho vieš na cestovanie poskladať do tašky, ktorú pohodne zavesíš na rameno.

Mima Zigi je ľahký, skladný cestovný kočík, ktorý získal v 3G verzii novú predĺženú striešku, zjednodušený systém skladania, o niečo nižšiu váhu a zároveň vyššiu 22 kg nosnosť. Má špecifické zaoblené línie s originálnymi odpruženými kolesami. Zložíš ho jednou rukou a po zložení sa zmestí do rozmeru, ktorý veľa leteckých spoločností akceptuje aj ako príručnú batožinu. Má priestranné neotočné sedadlo, ktoré sa dá polohovať do skoro úplného ľahu.

Podobnými ale drahšími modelmi sú Easywalker Jackey alebo Inglesina Quid2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally