Ktorý kočík pre 2-ročné dieťa je vhodný na spánok a má dlhú striešku?

Zodpovedané
8. aug 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre 2-ročné dieťa, ktoré má momentálne 12 kg.

Požiadavky:

  • vhodný na spánok,
  • priestranný,
  • dlhšia strieška,
  • skladný do auta.

Úplne ideál by bolo, keď by sa neskôr dala dokúpiť vanička a vymeniť športovú časť za vaničku pre súrodenca. Keď nebude, tak nevadí. Cena nie je určená. Bola by som rada, ak by si mi poradila lacnejšiu verziu, strednú a aj drahší model.

Ďakujem

Ahoj,

veľkou škodou je, že si neuviedla terén. To je to najdôležitejšie kritérium. A druhým je Tvoja výška. Takto neviem celkom presne určiť kočík. Takže ber výber kočíkov ako nástrelový.

Výbornou voľbou pre vysokých rodičov (170 cm a viac) je novinka na trhu Baby Jogger City Sights. Je to cenovo drahší kočík, ale nabitý funkciami, ktoré určite oceníš. Mínusom je, že ho kúpiš rovno ako dvojkombináciu. Má dvojité predné odpruženie penových kolies. Pre mestský terén a na občasné výlety je to však super kandidát.

Podobné modely nájdeš aj v týchto mojich nedávno zodpovedaných otázkach:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally