Ktorý kombinovaný kočík má dobré odpruženie?

Zodpovedané
27. sep 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom kočíka pre bábätko, ktoré sa má narodiť v decembri. Bývame síce na sídlisku, ale niektoré cesty sú rozbité a plánujem kočíkovať aj po štrku.

Veľmi sa mi páči Joolz Geo3, ktorý má vaničku vyššie a netreba sa k bábätku krčiť. Plus má veľký spodný košík. Navyše sa zapína na zips, čo sa mi zdá lepšie ako cvoky alebo magnetky. Výhodou je, že strieška sa dá jednou rukou stiahnuť. Cenovo by mi viac vyhovoval lacnejší kočík, ale neviem k nemu nájsť alternatívu.

Pozerala som aj Roan Ivi, na ktorom ma najviac oslovilo odpruženie.

Existuje kočík, ktorý by mal parametre ako Joolz Geo 3 (vysoká vanička nie je podmienkou) a zároveň aj to odpruženie?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku, teda alternatíva kočíka Joolz Geo3 som nedávno odpovedala. Pripínam Ti ju sem, aby som sa neopakovala:

Porovnávať kočíky poľskej výroby zo značkami Joolz či Bugaboo nie je správne. Majú totiž oveľa vyššiu váhu, väčšinou nižšiu nosnosť sedadiel (15 kg) a zároveň nižšiu kvalitu použitých plastových komponentov.

Ak máš na kúpu kočíka menej finančných prostriedkov, tak vždy je lepšie kúpiť kvalitnejší bazárový model kočíka ako nový a nekvalitný.

Na čo si dať pozor pred kúpou kočíka z bazára? - aj na túto tému sme natočili video, ktoré Ti sem pripínam.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally