Ktorý ľahko skladateľný kočík je určený aj na nie úplne ideálne cesty?

Zodpovedané
14. nov 2022

Ahoj,

6. marca čakáme bábätko a rada by som sa poradila pri výbere kočíka. Ja meriam 167 a priateľ 180 cm. Chcela by som dvojkombináciu, vajíčko a klasický kočík. Musí byť ľahko skladateľný do auta a určený aj na nie úplne ideálne cesty. Bývame na dedine. Cena do 700 eur.

Ktorý kočík nám odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

určite si pozri Peg-Pérego GT4, ktorý zložíš jednou rukou. Jeho nafukovacie kolesá s dvojitým odpružením zvládajú aj nerovný terén. Jeho teleskopicky nastaviteľná rodičovská rukoväť sa dá nastaviť do maximálnej výšky 109 cm, čo je vyhovujúce aj pre vyšších rodičov. Hlboká vanička má dostatočné vnútorné rozmery (78 x 38 cm) a zložíš ju na placku. Na konštukciu nasadíš pomocou adaptérov aj autosedačky známych značiek. Vyskladať si ho dokážeš už od samotnej konštrukcie.

Iný takýto skladný model, ktorý si vieš samostatne vyskladať v dvojkombinácií hlboký kočík a vajíčko a je zároveň vhodný do horšieho terénu, už na našom trhu nie je dostupný.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally