Ktorý otočný športiak má rovné sedenie a stojí do 300 eur?

Zodpovedané
2. apr 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík.

Požiadavky:

  • otočný aj do protismeru jazdy,
  • s rovným sedením,
  • šikovný na zloženie do malého auta,
  • cena do 300 eur.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam Moon Resea Sport, ktorý je dostatočne priestranný, skladný, s krásnym moderným dizajnom a za super cenu.

Ďalej by to mohol byť aj Zopa Move, ktorý je o trochu menší a horšie odpružený.

Pozri sa aj na trochu drahší a ťažší, ale stále skladný Zopa Quest.

Alebo bazárový Cybex Balios S, ktorý je u mamičiek veľmi obľúbený.

Obojsmerný, ale výrazne ľahší (8,6 kg) je aj Cybex Eezy S-Twist+². Je nad limit, skús sa po ňom pozrieť na bazáre. Má unikátnu schopnosť otáčania sedadla o 360 stupňov, bez odňatia z konštrukcie - odistením poistky a točením priamo na podvozku. Má úplný sed, kompaktné rozmery po zložení, ale nevýhodou je užšie sedenie.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia