Ktorý retro kočík pre dvojičky má konštrukciu vhodnú na hojdanie?

Zodpovedané
12. okt 2023

Ahoj,

rada by som mala retro kočík pre dvojičky. Chcem, aby sa hojdala konštrukcia.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

je mi to ľúto, no nenašla som retro kočíky pre dvojičky alebo súrodencov. Väčšina kočíkov má ukončenú výrobu a sú už iba v dopredajoch (mimo SK) alebo ako bazárové modely.

Ak si myslela skutočne retro kočík akým je napríklad Inglesina Domino Twin, tak kočíky prešli zmenou dizajnu a pôvodný retro dizajn sa zo sveta kočíkov pre dvojičky a súrodencov stráca.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally