Ktorý skladný golfáč pre dvojročné dvojičky vzládne aj náročnejší terén?

Zodpovedané
10. máj 2022

Ahoj,

hľadám skladný golfáč pre dvojročné dvojičky. Teraz mám TFK Twinner Twist Duo. Sťahujeme sa na čas do bytu a nemám možnosť uskladniť ho. Preto hľadám náhradu, budem kupovať bazárový.

Potrebujem, aby bol po zložení fakt skladný a veľmi by ma potešilo keby zvládol aj náročnejší terén.

Aký golfáč odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

obávam sa, že golfáč, ktorý zvládne aj náročný terén neexistuje 🙂. Napadá ma napríklad Casualplay Tour Twin, ktorý má celkom ľahkú hmotnosť (11 kg) a patrí medzi najkompaktnejšie dvojkočíky. Kolieska má menšie, ale sú odpružené individuálne, takže ľahší terén určite prejde.

Ďalej odporúčam aj Baby Jogger City Tour 2 Double, ktorý je ešte ľahší (10,2 kg).

Alebo pozri aj na Valco Baby Snap Duo, či by Ťa nezaujal. Kolieska už má väčšie, ale chýba mu odpruženie.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia