Ktorý športový kočík sa dá vystrieť do vodorovnej polohy?

Zodpovedané
21. júl 2022

Ahoj,

máme kočík Bugaboo Cameleon, ale na dlhšej prechádzke syn v ňom vôbec nechce spinkať. Rád spáva na boku a v tomto kočíku to nie je možné.

Vieš mi poradiť kočík, ktorý by sa dal vystrieť do vodorovnej polohy (opierka na chrbátik aj nožičky), aby si tam vedel trocha pospať?

Ďakujem

Ahoj,

ak chceš obojsmerný kočík, tak odporúčam Britax Strider M. Má polohovanie nôh aj chrbta do úplnej roviny a oceníš u neho veľmi ľahké ovládanie aj ľahkú hmotnosť.

Ďalej to môže byť aj Moon Resea Sport. Ten zaujme výhodnou cenou a krásnym dizajnom. Potom o niečo drahší Joolz Hub+.

Medzi viac priestranné kočíky, ktoré vydržia dieťaťu naozaj dlho patrí Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia