Ktorý z týchto kočíkov ide do úplného 180-stupňového ľahu?

Zodpovedané
8. sep 2022

Ahoj,

vybrali sme favoritov na športový kočík, ale neviem zistiť, ktorý z nich má úplný ľah. Zo zdravotných dôvodov dcére nevyhovuje ľah v 150 stupňoch, musí mať úplnú rovinu.

Máme Cam Cortina X3 Tris Evolution, ktorý spĺňa všetky naše požiadavky (otočné sedadlo, odpruženie, väčšie kolesá, širšie bočnice a dlhšia strieška, aby v zime do kočíka nefúkalo). Teda okrem požiadavky úplného ľahu.

Tu sú favoriti:

Ktorý z týchto kočíkov má úplný ľah nie 150 ale 180 stupňov?

Ďakujem

Ahoj,

ak Tvojím požiadavkám nevyhovuje 170 stupňový ľah modelu Cam Cortina X3 Tris Evolution, tak potom ani jeden z Tvojich favoritov nevyhovuje.

Každý z nich má ľah síce viac ako 150 stupňov, no maximálne do cca 160 až 170 stupňov.

Ak potrebuje dieťa úplný rovný ľah, čiže 180 stupňov, tak musíš pozerať po modeloch ako je Easywalker Jimmey. Tento kočík dokonale spĺňa všetky Tvoje parametre. No je to kočíková novinka, čo ovplyvňuje jeho cenu.

Osobne mám odskúšaný model Cybex Balios S, ktorý má úplný 180-stupňový ľah. Je to však model vhodný skôr do mesta. Môžeš si o ňom prečítať aj moju podrobnú recenziu. Jeho pokračovateľom je Cybex Balios S Lux, ktorý mu je veľmi podobný a ľah zostal zachovaný.

Ak, ale potrebuješ niečo viac terénne, tak pozri bratský model Cybex Talos S Lux. Má pneumatiky plnené penou a zvládne aj náročnejší terén dediny. Má tieš úplný rovný ľah.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally