Kúpila som si Joolz Day 3 a na vaničke je uvedené Day 2. Je to v poriadku?

Zodpovedané
17. jan 2022

Ahoj,

kúpila som si Joolz Day 3 od jednej pani a po mesiaci som si všimla, že na vaničke je uvedené Day 2.

Je to v poriadku, alebo som sa dala oklamať?

Ďakujem

Ahoj,

čo sa týka označenia vaničky, tak by mala byť označená ako Joolz Day 3. Zámenu však vieš rozpoznať aj farebným vyhotovením.

Joolz Day 2 bol vyrobený v týchto farebných prevedeniach - zemou inšpirovaná Earth kolekcia, francúzsky chic Studio kolekcia s dvojitým šitím a Talianskom šmrncnutá elegantná Quadro kolekcia s prešívaním a kocept Tailor.

Joolz Day2

Joolz Day3

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally