Ľahko ovládateľný kombinovaný kočík na zimu, s predĺženou strieškou a pre nízku maminku

Zodpovedané
30. aug 2019

Ahoj,

chcela by som Ťa poprosiť o radu. Potrebujem kočiar pre decembrové bábo, ktorý bude mať predĺženú striešku, clonu, nízku konštrukciu (k mojej malej postave), bude ľahko ovládateľný a nebude príliš predražený...

Dakujem! 🙂

Ahoj,

z nižších kočíkov by som v prvom rade pozrela Jané Kendo, čo je malý a šikovný kočík - ale teda nespĺňa veľkú striešku. Možno zváženie prídavnej clony by vyriešilo tento malý nedostatok, a mala by si vyhovujúci kočík.

Jané Kendo

Mimo neho určite pozri aj Moon ReSea či novinku Moon Style, ako aj obľúbený a asi vo všetkom vyhovujúci Cybex Balios S.

Moon ReSea

Moon Style

Cybex Balios S

Za dobrú cenu (trochu cez 800 eur) aktuálne zoženieš aj trojkombináciu Baby Jogger City Premier - pomer cena-výkon je tu ozaj fajn.

Baby Jogger City Premier

Z ľahších modelov by stál za myšlienku všestranný Greentom, kde kúpením všetkých súčastí - sedadla Classic, Reversible i hlbokej vaničky budeš mať kočík na celé kočíkovacie obdobie.

Greentom Upp Classic 2017

Greentom Upp Reversible 2015

Ešte podotknem, že sa u decembrovčiatka netráp veľkosťou vaničky. Keďže bude uprostred zimy malinké, vojde do akejkoľvek vaničky aj s fusakom.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli