Ľahký, skladný športový kočík na zimu do 500 eur. Nájdem taký?

Zodpovedané
20. sep 2019

Prosim poradte mi kocik, ktory splna tieto kriteria (usporiadane podla dolezitosti):

1. Lahky, lahko skladatelny do kufra
2. Pouzitie v zime (sneh)
3. Uplny lah
4. Otocny v oboch smeroch
5. Nastavitelna rucka, pripadne nieco pre vyssie osoby
6. Cena do 500€

Existuje nieco take? 🙂
Dakujem.

Ahoj,

mne osobne prvý napadol nový Stokke Beat - v podstate perfektný kandidát, teda až na cenu, ktorá sa skôr pohybuje okolo 599. Zvážiť ho však nie je zlým nápadom (za mňa) - aj tak vravíš, že ideš v poradí dôležitosti a cena je tu na poslednom mieste 😉

Stokke Beat

Z lacnejších mi príde, že niečo ako Cybex Balios S, Moon ReSea Sport, Zopa Move by tiež mohli poslúžiť. Vyslovene terénne kočíky to nie sú, ale v rámci možností odhrnuté a/alebo ušľapané zimné chodníky prejdete.

Cybex Balios S

Moon ReSea Sport

Zopa Move

A spomeniem aj Easywalker Mosey+, ktorý mi príde vhodný pre dobrú ložnú plochu plus väčšie kolesá - ale teda, striešku možno zvážiš vymenenie za BGB, alebo pridáš clonu (v ľahu).

Valco Snap Ultra Trend, s prípadnými dokúpenými nafukovacími kolesami Sport, verím, že by poslúžil dobre tiež (najmä teda, ak hľadáš niečo ľahšie a relatívne skladné - na otočný športiak).

Easywalker Mosey+

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli