Má lepšiu hlbokú vaničku Moon Resea S alebo Moon No. One?

Zodpovedané
20. aug 2022

Ahoj,

budeme mať novembrové bábätko. Hľadám menší skladný kočík.

Je lepšia hlboká vanička Moon No. One alebo Moon Resea S?

Budeme prevažne v meste, ale bolo by fajn zvládanie aj štrkovitejšej cety. Ešte som našla Joolz Day+ z druhej ruky.

Čo je lepšia voľba?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku som nedávno odpovedala.

Hlboké vaničky modelov Moon No. One a Moon ReSea S sú skoro identické veľkosťou a aj funkčnosťou. Jedine nový model Moon ReSea S Edition (2022) sa trochu líši pridaným panoramatickým oknom, ktoré je umiestnené na boku vaničky.

Joolz Day+ má o čosi väčšiu vaničku oproti Moon kočíkom. Naviac má zabudované ventilačné a panoramatické okná. Pozor však na váhu kočíka, je to o dosť tažší a menej skladný model. Jeho konštrukcia s nasadením korýtkovým športovým sedadlom váži 13,3 kg. Po dokúpení terénnejších kolies však prejde aj nerovnejší terén.

Všetky kočíky, ktoré spomínaš sú mestské typy kočíkov. Občasne však zvládnu aj nerovný terén.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally