Malý hlboký kočík - pre nízku postavu, hojdavý a aj do snehu, plus ľahká vanička (môže byť aj prenosná) - vynášanie, malý výťah

Zodpovedané
3. dec 2020

Ahoj Eli,

potrebovala by som poradiť s hlbokým kočíkom. Nemusí to byť kombinácia, len aby bol pre nízku postavu, hojdací a ľahko ovládateľný, aj do snehu a aby vanička nebola veľká a ťažká (môže byť mäkká, prenosná), pretože máme v paneláku maličký výťah, tak by som malého prenášala iba vo vaničke. Bábätko očakávame začiatkom nového roka.

Ďakujem za radu.

Ahoj,

je dobré si uvedomiť, že hojdací + malý, nerobustný je veľmi ťažké kombo. Ale ak mám niečo odporučiť (čisto hlbokých kočíkov je minimum a ešte z nich vyberať hojdavé no malé je takmer nereálne), odporučím kombináciu ako Easywalker Harvey 2. Splní ti tú hojdavosť, ako aj nižší podvozok a fajn váhu (výšku nadtávb dokonca adaptérmi môžeš regulovať).

Easywalker Harvey2

Ešte spomeniem Gesslein FX4 Classic, čo má práve tú vložnú vaničku a takisto aj tú možnosť regulácie výšky adaptérmi.

Gesslein FX4 Classic

A mojou poslednou radou by bolo niečo ako Concord Wanderer/Camino. To sú nižšie modely, aj keď robustnejšie aj na terén a sneh. Vložná taška je tam tiež možnosťou.

Concord Wanderer

Concord Camino

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli