Mám zvoliť skejt alebo prídavnú sedačku?

Zodpovedané
8. aug 2023

Ahoj,

dcérka má 15 mesiacov, sama ešte nechodí a o mesiac ku nej pribudne súrodenec. Máme kočík, trojkombináciu a nechcem riešiť súrodenecký kočík.

Je pre také malé dieťa lepší skejt, alebo je vhodnejšia prídavná sedačka?

Ďakujem

Ahoj,

osobne by som Ti pre nechodiacu dcérku určite radšej odporúčala skôr prídavnú sedačku ako skejt. A ak skejt, tak určite so sedátkom. Je však otázne či bude dcérka bez opory chrbta na skejte spokojná.

Podrobnejšie som bočné sedátka a skejty opísala a tieto moje odpovede Ti sem pre inšpiráciu pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally