Moon Rocca Edition. Bugaboo Fox 3 verzus Britax Smile 3. Ktorý je najvhodnejší pre 155 cm vysokú mamičku?

Zodpovedané
13. máj 2022

Ahoj,

mám iba 155 cm. Po vyskúšaní rôznych kočíkov nám vyšli títo adepti:

Po toľkom skúšani už ani neviem zhodnotiť, ktorý by bol najlepší. Dieťa budeme mať októbrové. Kočík by sme chceli na presúvanie autom, do mesta a aj terénu, aby som ako nízka osoba vedela s ním manipulovať, ľahko poskladať, aby mi nebol ťažký.

Ktorý z týchto troch kočíkov spĺňa moje požiadavky?

Je dobré korýtkové sedenie?

Ďakujem

Ahoj,

čo sa týka Tvojho výberu, tak odporúčam jednoznačne Bugaboo Fox 3. Ten spĺňa všetky požiadavky. Má najnižšie položenú hlbokú vaničku, super jazdné vlastnosti a tiež je najľahší (10 kg). To oceníš pri celkovej manipulácii aj pri skladaní kočíka do auta. Sedenie má korýtkové, ale je veľmi priestranné rovnako ako hlboká vanička. Oceníš aj naozaj dlhú predlžovaciu striešku a veľký výber farebných variantov, takže si kočík plne prispôsobíš svojmu vkusu.

Vyhovovať by mohol aj Easywalker Harvey3, ktorý patrí tiež k tým ľahším a nadstavby má uložené nižšie bez použitia výškových adaptérov.

Korýtkové sedenie je momentálne veľmi populárne a nie je sa čoho obávať. Vďaka nemu je kočík ľahší a skladnejší. Viac som sa o ňom rozpísala tu v tejto otázke.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia