Môžem používať starý kočík, ktorý je plne funkčný?

Zodpovedané
17. aug 2022

Ahoj,

mám otázku ohľadom kočíka. Máme starší typ, jedná sa o trojkombináciu, ale značku bohužiaľ neviem. Bol kupovaný po jednom dieťati (syn je ročník 2014).

Môžem ho v kľude používať, keď je zachovalý a plne funkčný, alebo musím kupovať nový?

Známa má jeden po 4 deťoch a nový nekupovala.

Ďakujem

Ahoj,

to, že je kočík starší neznamená, že ho nemôžeš používať. Teda ak Ti plne vyhovuje a je plne funkčný. Zároveň je kvalita látky v poriadku, čiže časom nezvetrala.

Určite odporúčam na ňom spraviť preventívnu údržbu.

Ak neobjavíš žiadne známky poškodenia, ktoré by bránili v bezpečom používaní kočíka, tak nevidím dôvod, prečo by si nemala používať svoj starší kočík.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally