Na ktorý športový kočík pasuje vajíčko Maxi-Cosi?

Zodpovedané
11. nov 2023

Ahoj,

čakáme druhé bábätko. Po staršom synovi mám konštrukciu s vaničkou z poľskej trojkombinácie. Športový kočík mám Peg Pérego selfie. Starší syn je veľký obľúbenec kočíka, a preto zvažujem ďalší športový. Mám však jednu dôležitú požiadavku. Hľadám športový kočík, na ktorý bez problémov nasadím vajíčko Maxi-Cosi, prípadne inú kvalitnejšiu značku. Potrebujeme kúpiť nové vajíčko. Najradšej by som bola, ak by som kočík vedela dať do čo najlepšieho ľahu. Plánujem ho pri druhom začať využívať skoro. Tiež by som bola rada, ak by bol ľahký a skladný ako Peg Pérego Selfie. S tým som maximálne spokojná.

Je na trhu niečo podobne ľahké, skladné, skladateľné a na vajíčko?

Cena do 250 EUR.

Ďakujem

Ahoj,

podobným modelom je napríklad aj športový kočík Mutsy Nexo, ktorý som nedávno spomenula v tejto mojej odpovedi:

Keďže nepíšeš do akého terénu kočík potrebuješ, neviem Ti pomôcť. Na trhu je dosť typov športových kočíkov určených pre použitie v rôznych terénoch. Tvoj Peg-Pérego Selfie je totiž kompaktnejší mestský typ kočíka s funkciou samoskladania. Je vhodný aj na cestovanie a časté presuny autom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally