Názor na športový kočík Nuna Pepp LUXX

Zodpovedané
5. jún 2020

Ahoj,

chcem sa opýtať, čo hovoríš na golfový kočík Nuna LUXX, pozdáva sa mi, no nie je na neho veľa recenzií.

Ďakujem 😊

Ahoj,

Nuna Luxx, myslíš najpravdepodobnejšie Nuna Pepp Luxx - obľúbený športiačik. Je to alternatíva golfiek najmä pre staršie dieťatko, keď už človek nič veľké nepotrebuje.

Nuna Pepp Luxx

Už vyšla aj novšia verzia Nuna Pepp Next. Každopádne Pepp Luxx je fajn kočík, ak neočakávaš nič špeciálne terénne. Jazdne veľmi príjemný. Za mňa ako kompaktný model na bežné prechádzky, nákupy, výlety, do auta môže byť. 🙂

Nuna Pepp Next

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli