Neonato Puro alebo Joolz Hub, resp. aký skladný, schopný kombinovaný kočík na celé kočíkovanie?

Zodpovedané
20. jan 2020

Prosím o radu, ktorý z kočíkov si vybrať - priorita ľahké skladanie do auta, ľahký kočík, a zvládne aj kde tu nejakú jamu alebo terén... A tiež celkový vzhľad a funkčnosť.

Ďakujem, potrebujem dvojkombináciu - hlbokú vaničku plus športiak, ktorý využijem cez celé kočíkovanie.

Ahoj,

ak hľadáš ľahký, skladný kombinovaný kočík mestiaci sa bez problémov aj do auta, ja osobne by som jednoznačne skôr odporučila Joolz Hub. Šikovný, dobré jazdné vlastnosti, odpruženie, vzhľad a funkčnosť sú vymáknuté. Len nie je z najväčších, maminky vydržia od roka a pol do dcvoch a pol roka (v závislosti od dieťaťa a priestorových očakávaní, samozrejme. Ale ani Neonato Puro Urban nie je najpriestrannejší, pravdupovediac - a jeho skladnosť je podstatne horšia. S tvojimi podmienkami by som ja osobne tento model skôr vylúčila.

Joolz Hub

Neonato Puro

A spomeniem ešte aj Stokke Beat, čo je na tom skladnosťou, váhou lepšie, ako Hub - no pružením je na tom zasa trochu slabšie. Na hlavne mestské využitie plus tvoje požiadavky mi ale príde ako lepšia voľba. Okrem neho, ak terénnejší, tak Baby Jogger City Premier vyhráva čo sa priestoru, aj jazdy po nerovnostiach týka. Nie je najľahší, ale za to je skladný absolútne fajne.

Stokke Beat

Baby Jogger City Premier

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli