Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Oplatí sa kúpiť kočík Mikrus Comodo Eko?

Zodpovedané
6. aug 2021

Ahoj,

zvažujem kúpu kočíka Mikrus Comodo Eko.

Oplatí sa kúpiť tento kočík?

Aké sú jeho pozitíva a aké sú negatíva?

Ďakujem

Ahoj,

čo sa mňa týka, nie sú mi pochuti tieto lacné poľské celoplastové kočíky, ktoré navyše ani nikde neuvádzajú či spĺňajú európske normy pre bezpečnosť. A po krátkom čase hŕkajú a vŕzgajú.

Myslím, že za tú cenu nájdeš oveľa viac kvality u overených značiek ako je Zopa Evoque alebo Petite&Mars Rover a veľa ďalších.

Zopa Evoque

Zopa Evoque je moderný kombinovaný kočík vhodný predovšetkým do mesta, kde bude ohurovať svojou dizajnovou prispôsobivosťou. Farebné sety striešky a vaničkového nánožníka na ňom totiž môžeš podľa nálady dokupovať a meniť. Prémiový dojem podčiarkujú aj koženkové detaily, priestranný polouzatvorený nákupný košík, tmavá konštrukcia a biely kontrastný detail na kolesách. Pre pohodlnejšiu jazdu sú tiež odpružené.

Korýtková sedacia časť je dizajnovaná ako 2v1 - dá sa prerobiť na formu hlbokej vaničky. Práve nepoužívanú nadstavbu tak nemusíš zbytočne skladovať. Súčasťou setu sú aj adaptéry s úchytmi typu Maxi-Cosi, na ktoré naklikneš vlastnú Zopa X1 Plus i-size či iné autosedačky známejších značiek.

Petite&Mars Rover

Petite&Mars Rover je novinkou roka 2019. Tento kombinovaný kočík využíva moderný look, neutrálne farby, melange a prvky koženky. Zároveň sa ešte nachádza v cenovo dostupnej kategórii, čím poteší väčšinu rodičov hľadajúcich nenáročné all-terrain riešenie od narodenia, za ktoré nezaplatia majland. Plne odpruženú, robustnú konštrukciu dopĺňajú bezúdržbové, gélom plnené pneumatiky, takže - užívajúc si komfort blízky tým nafukovacím, ti zároveň nehrozí defekt.

Hlboká vanička oválnych línií ponúka polohovanie matraca, ako i odvetrávanie v predĺženej strieške. Predĺžiteľnou, preklápateľnou strieškou je vybavená aj športová časť (tá je skôr menších rozmerov), ktorú okrem plného sklopenia dokážeš na konštrukcii tiež otočiť. Ku kočíku - dvojkombinácii získaš aj nánožníky, pláštenku, moskytiéru, vložku do sedadla, adaptéry, prebaľovaciu tašku a držiak na pohár; autosedačka vlastnej, či známejších značiek je dostupná voliteľne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally