Oyster 3 versus Bugaboo Fox - ktorý pre jesenné bábo?

Zodpovedané
29. apr 2019

Ktory z tychto kocikov vybrat? Babo sa ma narodit prelom septembra/oktobra...

Ahoj,

oba kočíky, ktoré spomínaš, sú dobré a kvalitné. Za mňa však jednoznačne vyhráva Bugaboo Fox. Je to vyšší, drahší a prepracovanejší model celosvetovo preslávenej značky (a nie bezdôvodne). Je to veľmi všestranný, krásny model kombinovaného kočíka a čo ešte u teba zaváži je - pri jesennom dieťatku podľa mňa oceníš podstatne väčšiu vaničku. Tým, že sa navlieka na rám spoločný so športiakom, je naozaj veľká a vydržíte v nej celú zimu.

Bugaboo Fox

Oyster 3 určite nie je zlý výber. Práve naopak. Je super aj pre pohodlný športiak s dostatkom priestoru, ako aj fajn kolesám, košíku, celkovo. No menšia variabilita (aj farieb), menšia vanička a kratšia strieška jednoducho nahrávajú Foxu.

Babystyle Oyster 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli