Oyster Zero alebo Zopa Cyrrus? Ktorý športový kočík vybrať?

Zodpovedané
3. dec 2020

Ahoj,

rozhodujem sa medzi týmito dvoma kočíkmi. Cenovo sú trocha odlišné. Viem, že si Oyster mala 🙂.

Syn má 19 mesiacov, prevažne chodí. V kočíku spáva len občas. Vzhľadom na to, že Zopa Cyrrus je novinka, som nenašla veľa recenzií a ani s tou značkou nemám veľké skúsenosti. Vedela by si mi prosím poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

Zopa Cyrrus v základnej verzii je za mňa ok základný športový kočík pre nenáročnú mamičku - podobne, ako skoro totožný poľský Lionelo Natt.

Zopa Cyrrus

Lionelo Natt 2020

Nie je zlý, ujde, ale oproti drahšiemu Babystyle Oyster Zero budeš rozdiel v prevedení, materiáloch a v spojoch podľa mňa ozaj cítiť. Je to proste lacný model a tak ho treba brať. Nie je to zlá vec, len teda kočík tak aj bude pôsobiť. Každopádne postačí, a určite oceníš aj tie trochu väčšie kolieska.

Babystyle Oyster Zero

Ja osobne by som ich ale moc neporovnávala. Mne Oyszer Zero príde lepší, krajší, kvalitnejší, a podľa niekoho asi aj mestskejší. Ale odpruženie je cítiť viac, a aj prevedenie bude proste niekde inde. Plus to úžasne široké sedenie a XXXL strieška.

Takže je to o tebe - ak je prioritou cena, kľudne vezmi Cyrrus, alebo niečo ako Kinderkraft Grande LX.

Kinderkraft Grande LX

A ak niečo lepšie, odporučím buď tvoj druhý výber, alebo kuk na niečo ako Gesslein S4 či TFK Dot 2, ak by ti šlo aj o kompaktnosť.

Gesslein S4 Air+

TFK Dot 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli