Pasuje na Bugaboo Fox 2 vanička z Bugaboo Cameleon 3?

Zodpovedané
1. sep 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kompatibility vaničiek.

Pasuje na Bugaboo Fox 2 vanička z Bugaboo Cameleon 3?

A čo strieška?

Ďakujem

Ahoj,

nie, poťahy vaničiek Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Cameleon 3, nie sú navzájom kompatibilné. Majú iné rozmery a aj zapínanie na rám.

Bugaboo Cameleon 3 má ale kompatibilné striešky s modelmi Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Lynx.

Ďalšie kompatibility nájdeš v týchto zodpovedaných otázkach:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally