Pekný mestský kombinovaný kočík pre januárove bábätko - ako BGB, Silver Cross, no bez korýtka + veľký košík

Zodpovedané
27. apr 2020

Dobry den,

rada by som sa informovala na kocik. Cakame zimne babatko. Chcela by som pekny moderny kocik - ako Bugaboo, alebo Silver Cross alebo ine. Rada by som mala sportovu cast polohovatelnu uplne do lahu a bez korytkoveho sedenia. Mal by byt skladny, chodit budeme vacsinou len po meste, a priestranny kosik. Na ostatnom nejako nezalezi.

Dakujem

Ahoj,

ak riešiš kvalitný, krásny, nekorýtkový kombinovaný kočík, pozri určite na krásnu a funkčnú štýlovku Cybex Priam.

Cybex Priam 3

Okrem neho, najmä teda kvalita a prémiové materiály, určite stojí za to aj Emmaljunga NXT60 F.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Spomeniem aj Gesslein Indy Style, Nuna Mixx (trošku menej skladný), GB Maris 2, príp. aj Mutsy Icon či Stokke Beat.

Gesslein Indy Style

Nuna Mixx 2

GB Maris 2

Mutsy Icon

Stokke Beat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli