Podložka do kočíka Cybex Balios S - zmestí sa mi ED?

Zodpovedané
31. okt 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradit vhodnu podlozku do kocika Cybex Balios S nakolko sedacia cast je uzsia. Zmesti sa do neho napriklad Elodie Details podlozka?

Dakujem

Ahoj,

Cybex Balios S je užší, ale podľa mňa ani zďaleka nie je taký úzky. Určite do neho Elodie Details podložka sadne - nebála by som sa. Prikladám foto ako pekne 😉

Okrem nej kľudne aj iné podložky, ak nie sú ultra dlhé, ultra široké alebo inak špecifické. Kľudne aj niečo ako Pinkie, Bjällra, CuddleCo a iné obľúbené.

Cybex Balios S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli