Polohovateľný, otočný športový kočík pre štvormesačného syna (do aspoň 2 a pol roka)

Zodpovedané
31. júl 2019

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť. Chcela by som kúpiť športový kočík pre malého. Máme 4 mesiace, ale vanička nám je už malá. Chcela by som polohovateľný, otočný v oboch smeroch. Aby malému vydržal aspoň 2 a pol roka. Určite nie golfáč.

Ktorý by ste mi odporúčali?

Ahoj,

prvé mi prišli na um aktuálne veľmi obľúbené Cybex Balios S a alternatívne podobné modely Moon ReSea, Zopa Move).

Inak - nezabudni, že otočné modely sú o čosi menej priestranné ako neotočné - no do dvoch a pol v nich podľa mňa isto vydržíte.

Cybex Balios S 2v1 2020

Moon ReSea

Zopa Move

Ak by si chcela niečo priestrannejšie, pozri na Mamas&Papas Armadillo Flip v trojkovej, alebo akejkoľvek nižšej verzii (čím nižšia, tým lacnejší bude). Pozor ale, je to vyslovene mestský model.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3

Z terénnejších priestranných kočíkov kuk zasa na Emmaljunga NXT60 či NXT60 F (F-ko je nekorýtkové). Tu sa inak na sekundu zastavím - zváž aj korýtkové kočíky, pretože pre malé deti sú veľmi vhodné (lepšie, ergonomické sedenie v ktorom sa nešmýkajú).

Iným podobným, lacnejším korýtkom by bol Cybex Balios M či GB Beli 4.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Cybex Balios M

GB Beli 4

Lacnejším, ale aj ťažším a menej skladným by bol zasa športiak Bebetto Nico.

Bebetto Nico

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli