Poradíš skladný športový kočík, ktorý je priestranný a aj otočný?

Zodpovedané
29. máj 2022

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý bude skladný, teda nezaberie pol kufra. Musí sa dať do úplného ľahu, musí byť priestranný a s predĺženou strieškou. Ak by bol otočný, to by bolo super.

Ktorý kočík spĺňa všetko, čo hľadám?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala v tejto otázke z poradne. Nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe. 🙂

Konkrétne sú to napríklad tieto modely:

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia