Praktický, skladný a ľahko ovladateľný kočík - Petite&Mars Street či Britax B-Agile?

Zodpovedané
29. nov 2018

Ahoj,

mam 11mesacne dieta a rozhodujem sa pre prakticky, skladny a lahko ovladatelny kocik. Syncek skoro stale v kociku sedi, spat tam nechce, tak aby mu bolo sedenie pohodlne. Rozhodujem sa medzi Petite&Mars Street a Britax B-Agile. Ktory je podla Teba lepsi? Dakujem.

Ahoj,

ak sa ti jedná v prvom rade o pohodlné sedenie, Britax B-Agile by som vylúčila. Ako doplnkový mestský kočík je ok, ale sedenie samo o sebe je dosť šikmé. Áno, dá sa to riešiť pridaným pásom vzadu, ale myslím si, že pre tvoje potreby to nie je 100% optimálne. Tvrdšie kolesá a nie úplne vyvážené ťažisko spolu s nízko položenou rúčkou tiež na pohodlí veľmi nepridávajú.

Britax B-Agile 4

Čo sa Petite&Mars Street týka, pohodlie sedenia aj jazdy mi prídu optimálnejšie. Ja by som skôr išla do tohto kočíka. Okrem neho by som ešte pozrela aj na Mutsy Nexo, Babystyle Oyster Zero, ABC Design Mint, Moon Jet-R či Valco Snap 4 Sport Trend Tailormade.

Petite&Mars Street

Mutsy Nexo

Babystyle Oyster Zero

ABC Design Mint

Moon Jet-R

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli