Skladný a ľahký golfáč/športiak pre nižšiu mamičku, do 250e (GB Qbit+ All-City/CBX Etu Plus mi prídu vysoké rúčkou)

Zodpovedané
11. máj 2020

Ahoj,

potrebujem poradit vo vybere sportoveho/golfoveho kocika 🙂 Doma mame Joolz Day 3 a rocneho syna. S kocikom som spokojna, ale potrebovala by som nieco lahke, skladne do auta - aby to nebolo len do obchodnych centier, ale aj na beznu prechadzku.

Nebude to na denno denne vyuzitie - kedze uz syn chodi, kocik vyuzivame pomenej. Ale cakame druhe babo, preto chcem nieco lahsie a mensie, aby som nemusela dvihat a prenasat Joolz - aj na leto sa zide taky golfac. Bola som rozhodnuta, ze kupim GB Qbit Plus All-City, ale pride mi problem, ze rucka neni polohovatelna a ja mam 158 cm a zda sa mi dost vysoky. Alebo CBX Etu Plus - to iste... Je nieco podobne ale s nizsou ruckou? Alebo teda polohovatelnou? Cenovo cca okolo 200€ max 250€?

Ahoj,

GB Qbit+ All-City (výška rúčky 106 cm) i CBX Etu Plus (105 cm rukoväť) sú skôr vyššie, čo sa umiestnenia rodičovskej rúčky týka. A keďže si nizučká, je možné to šoférovať aj tak, ale budeš mať ruky skôr do hora a pocítiš to. Okrem toho, najmä pri vychádzaní na obrubník, ktoré je čím je rúčka vyššie, tým náročnejšie.

GB Qbit+ All-City

CBX Etu Plus

Správne teda rozmýšľaš a ja ti preto poradím Nuna Pepp Next (zoženieš od 287 eur a naozaj mi príjemný pomer cena-funkcionalita), čo je malý kočík no s nastaviteľnou rúčkou (poteší možno aj partnera).

Nuna Pepp Next

Ďalej Mutsy Nexo - trošku väčší, no stále malý a jazdne veľmi príjemný + polohovateľná rúčka aj pre ozaj nízke maminky (tiež okolo 300 eur).

Mutsy Nexo

A ďalší, stále trochu cez rozpočet a rukoväťou absolútne vhodný pre nižšiu mamičku by bol Baby Jogger City Tour 2.

Baby Jogger City Tour 2

A do ceny sa zmestí aj pôvodný Cybex Eezy S+ s rukoväťou 101 cm, čo je vyhovujúce tiež. A z takých ozaj lacnejších bude ok aj Petite&Mars Up - ale rátaj s kratšou chrbtovou opierkou…

Cybex Eezy S+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli