Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skladný športový kočík od narodenia pre 9t syna (musí sa zmestiť do kufra s 2 psami a batožinou)

Zodpovedané
21. máj 2020

Dobry den,

prosim, vedeli by ste mi poradit tip na sportove kociky od narodenia, ktore su skladacie a do uplneho lahu? Nehladam golfac, mam 9 tyzdnoveho syna. Ta skladacia vlastnost je dost podstatna. Potrebujem to napchat do kufra auta este s dvomi psami a batozinou.

Dakujem

Ahoj!

Pre deväťtýždňové bábätko budeš s najväčšou pravdepodobnosťou potrebovať poriadny, otočný športový kočík, čo ale znamená trošku kompromis v skladnosti v porovnaní s neotočným športiakmi. Každopádne Neuvádzaš ani cenu, čo je veľmi kľúčová vlastnosť, a ani terén, na ktorom budete jazdiť, tak ja to len tak zhrniem, a uvediem také skladnejšie modely bez brania ohľadu na tieto dve kritériá.

Pozerala by som každopádne na modely ako Joolz Hub (super aj s vložným Cocoon), Muuvo Quick/ Moon ReSea Sport… niečo tohto typu. Ja by som doň dala aj nejaký zmenšovaciu vložku/podložku.

Keby si nepozerala fakt ani na cenu, ani na pohodlie neskôr s väčšám dieťaťom, Bugaboo Ant je ozaj že mini kočík, v protismere využiteľný fakt aj pre novorodeniatko.

A odporučím ešte jednu možnosť. Pre fakt že mini bejby, ak je kufor naozaj veľmi zaplnený a potrebujete cestovať, by som kúpila len podvozok resp. neotočný športiak, niečo ozaj kompaktné ako GB Qbit+ All-City - s adaptérmi, a na ne polohovateĺnú autosedačku (ako Joie i-Level, Kiddy…) a vozila tak len minimálny balíček plus autosedačku, ktorú by som naň naklikávala počas ciest. Na západe bežný postup.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam, či Instagrame.