Športiak Greentom Upp na občasné výlety, nákupy... ako je na tom s polohovaním?

Zodpovedané
22. okt 2019

Ahoj,

rozmýšľam nad kúpou športového kočíka GreenTom. Páči sa mi, ale este som ho nevidela naživo 😉 Chcem sa opýtať - dá sa polohovať na spanie? Lebo čo som videla na obrázku, zdá sa mi, že nohy polohovat nejdú. Alebo sa mýlim? Potrebujem ho len na občasné vylety, nákupy...

Vopred ďakujem

Ahoj,

Greentom Upp Classic - teda hovorím o novšej verzii (od roku 2017) je určite krásny i praktický športový kočík. Výhodou je okrem unikátneho dizajnu aj nízka váha, priestranné sedenie, kompaktné skladanie. Čo sa polohovania týka, je to skôr kočík pre staršie deti. Ide polohovať IBA v chrbtovej časti, a to pomerne hlboko (staršia verzia šla menej). Ale absolútny ľah to nie je. Deti, čo už samostatne sedia, sa v tom ale vedia úplne bez problémov vyspinkať.

Druhá vec, nožičky. No polohovanie tam nie je. ALE - mamičky si to podkladajú v prípade potreby (napr. zrolovaná deka), alebo sa dá aj došiť pás pripevňujúci sa pod opierku, alebo o madlo, čo to drží. Takže riešiteľné to je, len teda nie by deafult integrované. Na občasné výlety a nákupy je to podľa mňa úplne ok, nemať túto vlastnosť. Na také používanie ho jednoznačne môžem odporučiť.
A ešte odporučím - aj keď nie lacná, ale dokúpiteľná taška podstatne zväčší odkladací priestor a je fakt super ju mať (hoc z bazáru, ak na nejakú natrafíš).

Greentom Upp Classic 2017

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli