Športiak otočný v oboch smeroch, ľahký, pre nižšiu mamičku, a do 300 eur

12. júl 2019
Ahoj!

Hľadám športový kočík pre syna, kt. na jeseň už vyrastie hlboký. Keďže bude ešte maličký, potrebujem otočný v oboch smeroch, ľahší (do 8kg), keďže ho nosím po schodoch a mäkký. Máme teraz Petite&Mars Vario a doslova mi skáče v tom (strašne tvrdý podvozok), preto ani nechcem k nemu športovú časť. Cena - max. do 300 €. A aby bol vhodný pre nižšiu mamičku, keďže mám 160 cm. Pozdáva sa mi Valco Snap.
Ahoj!

Máš niekoľko podmienok, ktoré sú takmer nezlučiteľné 😃 Váha - je takých pár, ok. ALE - otočnosť pridáva na váha, t.j. už keď ľahký a otočný, tak bude buď - tvrdší, alebo drahší.

Príkladom je Valco Snap Ultra, ktoré spomínaš - vyhovuje asi všetkým, ale je to kočík vyslovene neodpružený, takže určite nie mäkký. Dá sa to zmierniť dokúpeními Sport nafukovacími kolesami, ale stále to bude cítiť a teda mäkký kočík to nebude.

Na myseľ mi prichádzajú potom také kočíky ako Easywalker Charley (8 kg)… ale to je cenovo inde…

Mamas&Papas Armadillo Flip (9 kg) je zasa už tvrdý kočík…Stokke Beat (9,5) by sa zdal, že vyhovie - ale to je 2x drahší model…

Celkom ok by bol Cybex Balios S - ale ten je zasa o 3 kg ťažší… Moon ReSea o 2… a stále sú to skôr tvrdšie kočíky.

Ja osobne by som si určila prioritu - či je ňou cena, alebo odpruženie, alebo váha… a od toho sa odrazila (že kde ubrať, kde tomu čo odpustiť). Alebo potom neotočné sedadlo - napr. u Mutsy Nexo - a mať fajn váhu aj cenu…
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli