Športový kočík Adbor Oscar Sport je za dobrú cenu - oplatí sa kúpiť?

Zodpovedané
12. okt 2020

Dobrý deň,

našli sme na predaj kočík športový Oscar Sport za celkom dobru cenu, oplatí sa?

Ahoj,

Adbor Oscar Sport je za mňa nie. Neotočné, ale pritom malé umelé kolieska, krátka a otvorená strieška v ľahu.

Prekonaný model a za mňa absolútne nemá opodstatnenie. Do mesta nemotorný a na terén nevhodný. Ospravedlňujem sa za priamosť, ale naozaj neviem, kto by ho reálne a prakticky využil.

Radšej buď mestský model s otočnými kolesami, s ktorým sa bude lepšie manipulovať, alebo potom terénnejší model s väčšími neotočnými (alebo aj otočnými aretovateľnými) kolesami. Toto je také ani jedno, ani druhé.

Adbor Oskar Sport

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli