Športový kočík do 1000e vhodný na rozbombardované mestské chodníky no ľahší a skladnejší na znášanie a do auta

Zodpovedané
21. júl 2020

Dobrý deň 😊

...prosím poradte mi dobrý športový kočík. Bývame síce v meste, ale tie chodníky sú ako po bombardovaní. Takže niečo do takého terénu, ale nie konštrukciou mohutný, nakoľko musim zbehnúť schody s ním, a nakladať do auta. Tiež by mal mať taky vetraci otvor vzadu, čo by som otvorila, ak by spal, aby malému prúdil vzduch. Doteraz mi korýtkove sedenie nejak nebolo po chuti, ale ak to nie je problém, tak ok 😊 Aj otočný by mohol byť. Cena 1000€.

Mala som vytipovaný STOKKE Beat, JOOLZ Hub, BRITAX B-Motion 4, ZOPA Move, MAMAS&PAPAS OCARRO.

Ďakujem za Vaše rady

Ahoj,

ak neriešiš rozpočet, ale potrebuješ niečo menšie na znášanie plus odpružené a pohodlné aj na hrošie chodníky, mne prvý prišiel na um Joolz Hub - tam sa stretneme.

Joolz Hub+

M&P Ocarro by bol fajn, ale je prirobustný a priťažký.

Mamas&Papas Ocarro

Za mňa teda Hub. A ak nie, tak potom fakt len niečo ako Valco Snap Ultra Trend s dokúpenými Sport nafukovacími kolesami.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Valco Baby Snap 4 Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli