Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Nejak som pomyslela na Concord Wanderer z outletu Kiido (dostaneš už za 230, ale ostal im posledný kus v ružovej; možnosťou je aj second hand ponuka v bazáriku…). Nemá veľkú striešku, ale clonu v cene, a celkovo za tú cenu dobrý výkon aj v teréne…

Novinka Joie Versatrax by určite tiež stál za zváženie - cena sa práve pohybuje okolo 300 eur - len tam nie je tá strieška taká veľká. Ak to prekusneš, alebo si zaobstaráš clonu, budeš mať veľmi fajn kočík a v sume, v ktorej potrebuješ.

Z neotočných, tiež odtiaľ (230 eur), alebo aj z bazáru, mi ihneď napadol fakt výborný a svojho času super obľúbený Concord Fusion. Dobrá váha s nejakými tými all-terrain vlastnosťami, a ozaj pohodlný (pre dieťa aj pre teba na manipuláciu) - len teda mu niečo chýba, a to náhľadové okienko v strieške. Buď bez toho, alebo sa dá strieška dať ušiť… Nuna Tavo v dobrej akcii (lebo plná cena je 350 eur), alebo bazárová, mi tiež príde ako skvelý nápad z tých neotočných. A ešte spomeniem aj Joie Mytrax, Mutsy Nexo (užší, ale super jazdné vlastnosti); z fakt lacných, Lionelo Annet Tour.