Športový kočík Greentom Upp Classic, aký je? Či aký iný všestranný športiak do mesta, čo vydrží?

Zodpovedané
28. aug 2019

Dobrý deň,

prosím, aký je kočík Greentom Upp? Hľadáme ľahký a skladný kočík do MHD, na ihrisko, do auta a pod... Veľmi doležité je, aby aj dačo vydržal (pre ďalšie bábätko) a aby sa s ním dalo ísť aj do mierneho terénu (cez trávu, štrkovú cestu). Chceme ho brávať aj na výlety, navyše bývame v BA a tie cesty tu sú nič moc. S klasickým golfáčom som tu mala problém a išiel rýchlo z domu preč. Tiež nám treba, aby kočík išiel ovladať jednou rukou a aby sa do neho zmestilo aj velké dieťa, keďže synček nosí o 1-2 veľkosti väčšie oblečenie, než je jeho vek.

Ďalšia varianta by bol Mutsy Nexo, ale príde nám maličký... Ináč privítame aj iné tipy. Bojím sa tiež, že GreenTom nemá odpruženie, tak či sa priveľa netrasie. Nie je rýchlo rozheganý? A vydržia kolieska aj druhé dieťatko?

Ďakujem

Ahoj,

Greentom Upp Classic je určite super kočíkom do mesta, s dobrou konštrukciou - ktorá síce nepruží nejakými pružinami, ale prirodzene dizajnom a materiálom - a dobrou veľkosťou kolies. Cez trávu a štrkovú cestu určite prejdete, teda bežné nerovnosti a občasný terén je ok. Vyslovene každý deň do lesa nie, ale mesto, ihrisko, auto - ideálne, najmä pre veľké deti (kočík je ozaj priestranný).
A dáš na neho aj vaničku a Reversible otočnú korýtkovú časť, vďaka čomu máš fakt full set od narodenia aj pre ďalšie dieťatko (keby si ho potrebovala).

Greentom Upp Classic 2017

Greentom Upp Reversible 2015

Mutsy Nexo je určite veľmi fajn kočík, ale ak je tvoje dieťatko z tých ozaj väčších, nebude pre váš. Je to totiž skôr užší kočík.

Mutsy Nexo

Ešte spomeniem možných kandidátov Nuna Tavo a fakt že široký Oyster Zero, s tiež super jazdnými vlastnosťami.

ABC Design Okini je vďaka fajn ložnej ploche tiež možnosťou.

Nuna Tavo

Babystyle Oyster Zero

ABC Design Okini

Baby Jogger city Mini GT2 by bol tiež vynikajúcou, kvalitnou a priestrannou voľbou na výlety, mesto i terén - ak ti nevadí trojkolka.

Baby Jogger City Mini GT2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli