Športový kočík - ideálne korýtko, aj na park a horšie cesty, takže lepšie kolesá, do 300 eur

Zodpovedané
24. okt 2019

Ahoj,

už mám z toho hľadania hlavu ako melón. Hľadám kočík vhodný od 6m - najlepšie s korýtkovym sedením, ale asi to nebude tá top podmienka. Potrebujem hlavne, aby bol odpruzeny s nafukovacimi kolesami - pripadne aj nie, ale musia teda vydržať naše hrozné chodníky. A chodím veľa cez park, tak aby sa do nich nezapichovali kamienky a hlavne aby nehrkotali - preto sa skôr prikláňam k nafukovacím.

Ocenila by som aj otočnú sedačku v proti smere, aj aby bol pekný, aj aby bol spratný - ja neviem, existuje taký? 😮 Cenovo tak do 300 eur.

Ďakujem krásne 🙂

Ahoj,

v tejto sume, otočné sedadlo a ideálne korýtko - nové, s odolnými kolesami, odolné - je dosť ťažko zohnať.

Pozerala by som asi najmä na (nekorýtkový) Joie Versatrax - super novinka s pre teba vhodným typom kolies.

Joie Versatrax

Ďalej kočíky ako Cybex Balios S/ Moon ReSea Sport/ Zopa Move/ Muuvo Quick.

Cybex Balios S

Moon ReSea Sport

Zopa Move

Muuvo Quick

Cybex Balios M z nejakého dopredaju, alebo bazárový, by bol korýtkom, po ktorom by som v tejto sume šla ja. Bazárová Baby Jogger City Versa alebo City Premier by tiež bol super.

Cybex Balios M

Baby Jogger City Versa

Baby Jogger City Premier

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli