Športový kočík Joie Litetrax 4 - čo si o ňom myslíš? Recenzie?

Zodpovedané
9. jan 2020

Ahoj,

ďakujem za zodpovedanie prvej mojej otázky ohľadne kočíka Mamas and Papas Occaro. Jedna sa o to, že do budúcna si predstavujem skôr osobitný športový kočík, ktorý bude ľahší ako je tento, čo už mám z dvojkombi. Pozerala som rôzne značky, a chcem sa opýtať na Joie Litetrax 4 - čo si myslíš o tomto kočíku? Nakoľko nie je veľa recenzií na nete, ale ženy na MK si ho celkom pochvaľujú.

Ďakujem vopred za odpoveď

Ahoj,

Joie Litetrax 4 je vcelku vydarený kočík, samozrejme so svojimi vlastnými úskaliami. Jedným z nich sú kolesá - penové sú ozaj len mestské, čo je úplne ok, ale teda vpredu sú trošku hlučnejšie. Je to jednoducho spraviteľné tesniacimi gumičkami vloženými medzi konštrukciu a koleso, ale predsa len je dobré o tom vedieť.

Joie Litetrax 4

Mne osobne sa zdá, že možno po v podstate luxusnom kombinovanom/športovom kočíku, ako je Mamas&Papas Ocarro, bude Litetrax veľmi jednoduchý - ale možno práve niečo také chceš, požaduješ. Ja osobne by som sa ale ešte pozrela aj na také nejaké pohodlnejšie riešenia - Mutsy Nexo mne osobne príde taký nejaký štýlovo aj jazde vhodnejší nástupca, a aj o čosi väčší Nuna Tavo mi príde veľmi vhodný. Baby Jogger City Mini GT2 je z iného súdka, ale tiež vynikajúci, vydarený, schopný a priestranný model. A za zmienku stojí aj Greentom Upp.

Mamas&Papas Ocarro

Mutsy Nexo

Nuna Tavo

Baby Jogger City Mini GT2

Greentom Upp Classic 2017

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli