Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

V prípade, že už máš dobrý kočík, s ktorým si viac.menej spokojná (až, teda, na tú váhu), by som sa určite nesnažila ho nahradiť za niečo “podobné”. Len málinko kočíkov sa vyrovná Brio Go a teda jeho vyšším nasledovníkom, čo sa jazdných vlastností a pohodlia ako pre dieťa, tak aj pre rodiča týka.

Naopak, čo by som v takomto prípade spravila - a ušetríš tým aj dosť peniažkov, pretože to tak potom využiješ azaj aj neskôr, a až do konca kočíkovacieho obdobia - by bolo uvažovanie skôr o malom, ozaj kompaktnom kočíku vyslovene do auta, na cestovanie, krátke výlety, nákupy, návštevy (hoc aj doktora), nenáročné mestské prechádzky… Tým pádom by to bol kočík neotočný, malý, spratný, ľahký, kvalitný a do budúcna aj dostatočne priestranný.

Mojím osobným favoritom by bol nový GB Qbit+ All-City - krásny, funkčný, ide až do ľahu… Okrem neho kočíky ako Mutsy Nexo, Nuna Tavo, Oyster Zero, Baby Jogger City Mini GT 2

Za mňa by to mohl kľudne byť aj golfáč resp. hybrid golfového a športového kočíka (to už je na tebe, či je to aj tvoja preferencia) - v rámci tvojich požiadaviek spomeniem Cybex Callisto, Cosatto Fly, Baby Jogger City Mini Zip… aj nové Maclareny so spojenou rúčkou stoja za to, len zadné kolesá zdvojené bohužiaľ sú.

Naozaj chcem zdôrazniť, že kombo super funkčného all-terrain kočíka a malého, spratného kočíka do auta je takmer neprekonateľnou kombináciou - omnoho lepšou, ako hľadať nejaký stred kompaktnosti, terénnosti, otočnosti, nízkej váhy…

Ale teda ak to už musí byť, spomeniem Jané Kendo ako hybrid mestskosti, otočnosti a výkonu aj na nerovnostiach, potom tiež Easywalker Mosey+. Čiastočne by to, čo potrebuješ, dal aj Cybex Balios S či Valco Snap Ultra Trend - no ideálne so Sport nafukovacími kolesami (treba dokúpiť), a tam sa tá cena vyšplhá podstatne vyššie (a keďže je to nový model, asi bazárový nebude).