Športový kočík pre bábo a dvaapolročnú dcérku na boarde - namiesto Peg-Pérego Book

Zodpovedané
21. okt 2019

V septembri sa nam narodilo babo a mame este 2,5rocnu dcerku. Hladam sportovy kocik polohovatelny do lahu (mam vloznu tasku) a otocny (aby som videla na babo) - ale zaroven vhodny na to, aby sa zan dal pripevnit board a aby starsia dcerka pohodlne stala a drzala sa kocika. Zaroven aby som nebola prilis zhrbena za tym kocikom. cize s dlhsou rukovatou.

Mam Peg-Perego Book z druhej ruky - ten ma sice paradnu rukovat (dokupila som expander) ale je strasne rozhegany. Chcem ho vymenit za daco ine... mate nejaky tip?

Ahoj,

jedna vec pri súrodeneckom stupienku - treba dať pozor na ozaj kvalitný, pevný kočík, pretože to zaťaženie naozaj oslabuje každý jeden kočík. Ak plánuješ skejt využívať dlhodobejšie, kvalitnejší a pevnejší (takže nie úplne najľahší) kočík je dosť kľúčovou záležitosťou.

Prvý, ktorý ma napadol je Stokke Scoot V3. Ultra vysoká rukoväť, sedák otočný a vysoko, veľmi pohodlný pre dieťa. Ja som ho mala s vložným softbagom. Aj nový Stokke Beat by podľa mňa vyhovel a to snáď ešte lepšie - kvôli polohovateľnej opierke nôh aj s plnohodnotnou vložnou taškou.

Stokke Scoot V3

Stokke Beat

Joie Versatrax sa mi zdá, z noviniek, ako veľmi zaujímavá voľba pre túto príležitosť tiež.

Joie Versatrax

Z drahších by to jednoznačne ustál Emmaljunga NXT60 F, ešte aj s extra polohovaním rukoväti oboma spôsobmi (otáčaním i teleskopicky). Celkom mi prídu aj Concordy a Jané ako vyhovujúce.

Emmaljunga NXT60 Flat

Z ľahších by som zvážila možno Valco Snap Ultra Trend - ale teda tam je nevýhoda práve v ľahkosti kočíka, ktorá práve nie tak 100% spĺňa tú pevnosť a odolnosť, čo som spomínala na začiatku. Ale ak by kočík mal byť ľahký, pozrela by som sa asi po tomto. Aj Moon ReSea alebo Muuvo Quick mi tu prídu ako uchádzajúce.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Moon ReSea S

Muuvo Quick

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli