Športový kočík pre štvormesačné bábätko. Bude vyhovovať Mamas&Papas Ocarro?

Zodpovedané
8. jan 2020

Ahoj,

chcem sa opýtať na možnosti športového kočíka pre 4mesačne bábätko. Ktorý kočík je vhodný, aby sa dal založiť aj proti smeru jazdy, mal viacero polôh - nielen ľah, sed a niečo medzi tým, no a s tým, že cenovo do 300eur? Prípadne či kočík Mamas and Papas Occaro je pre 4m. dieťa vhodný? Polohu v úplnom ľahu má...

Ďakujem vopred za odpoveď

Ahoj!

Mamas&Papas Ocarro a celkovo full-size kočíky značky Mamas&Papas, sú jednoznačne vhodní kandidáti na využívanie športovej časti už od narodenia. Sú to dobré, kvalitne spravené a hlavne výborne polstrované športiaky s úplným ľahom. Sú vhodné aj pre novorodencov. Jediné čo - ak sa jedná o veľmi malé bábätko alebo útle dieťa, ja osobne som za novorodeneckú, vymedzovaciu vložku. Nech má komfortný pocit bezpečia, obklopenia niečím mäkkučkým. To je jediné, čo by som poradila. Redukčná vložka, ak by si mala pocit, že tvoje dieťatko je v kočíku stratené.

V Ocarro bude ok, neboj sa. Niektorí, a skutočne to tak je, pri menších deťoch preferujú korýtkové sedenie, v ktorom sa dieťatko tak moc nešmýka - ale nie je to nutnosť. Ak sa však len rozhoduješ, možno stojí za to nejaké vyskúšať - ak teda nie si proti tomu. Ale ak už napríklad vlastníš Ocarro, alebo ho veľmi chceš, za mňa je to absolútne vhodná voľba.

Mamas&Papas Ocarro

Modely do 300 eur - no, tam to bude ťažšie. Bolo by fajn dať ešte nejaké podmienky, ako skladnosť, terén… Ale už tá suma sama o sebe to dosť obmedzuje.

O kúštik drahší Cybex Balios S, alebo potom Moon ReSea Sport či Zopa Move by mohli byť ok kandidátmi.

Neviem presne, na aké kolesá sa mám orientovať, nepíšeš to🙂

Cybex Balios S

Moon ReSea Sport

Zopa Move

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli