Športový kočík s pérovacím odpružením, kvalitný (bude bazárový)

Zodpovedané
23. okt 2019

Ahoj

Veľmi pekne ď a k u j e m za rýchlu predošlú odpoveď. Rozpočet na kočík môže byť kľudne aj v tej vyššej cenovej kategórii - uprednostňujem kvalitu. Momentálne používame kočík Monza s nafukovacími kolesami,(je to bazárová kúpa) len je veľmi veľký, čo sa týka (rozkladania/skladania) do auta - ale veľmi praktický na odpruženie. Malý je zvyknutý na "pohojdanie" jemné, ale je, preto by som potrebovala nasmerovať k šporťáčikom s pérovaním. Kočík plánujem kúpiť len z ponuky bazárov. Určite sa nájde, ak budem vedieť už aké konkrétne značky hľadať - a urýchli sa tým moja kúpa.

A otázka k autosedačke vo váhovej kategórii 9-18 kg - ktorá by bola najvhodnejšia s Isofixom pre dieťatko s refluxom. ĎAKUJEME.

A.

Ahoj,

ak je syn zvyknutý na hojdanie, bude kočík asi stále skôr z kategórie väčších. Je to žiaľ funkcia, ktorá, konštrukčne, potrebuje robustnejší rám kočíka a celkové prevedenie.

Za mňa top pérovací kočík je Britax Go, Go Next, Go Big - ultra pohodlná jazda, priestor pre dieťa, košík a ďalšie detaily. Kočík je väčší. Po odobratí kolies je to však úplne double - záleží, ako až veľmi ti záleží na skladnosti a nízkej váhe.

Britax Go

Britax Go Next

Britax Go Big

Bebetto Nico, ako aj neotočný Bebetto Rainbow ti tiež prinesú dostatok pruženia. Tiež sú to ale väčšie kočíky - neotočný Rainbow samozrejme o čosi skladnejší.

Bebetto Nico

Bebetto Rainbow 2015

Mierne pohupovanie ti potom prinesú aj ľahšie kočíky, ale je to len také slabšie (absolútne neporovnateľné s typom, ktorý máš teraz, povedala by som. Gesslein S4 (veľmi fajn odpružený), Oyster Zero, Nuna Tavo.

Gesslein S4 Air+

Babystyle Oyster Zero

Nuna Tavo

A spomeniem aj Emmaljunga NXT30 alebo starší Scooter 4 S. Len tam je ťažko zohnať bazárový, sú to špecialitky a rýchlo sú preč.

Emmaljunga NXT30

Emmaljunga Scooter 4S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli