Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Športový kočík skladný do malého auta pre 7mes. - bazár do 200€

Zodpovedané
21. máj 2020

Ahoj. 😉😊😆

Hľadám športiak, 7m dieťa, veľmi dôležité aby bol výborne skladný do malého auta (ideálne aj ľahučký). Hľadám úplný lah, malá spáva na boku, možno fajn, keby to malo širokú a dlhú ložnú plochu).

Kočík plánujem kupovať cez bazár a rozpočet 150€ - 170€ (max. 200€). Plánujem chodiť po meste, žiadne extrémne terény, ale ideálne, aby z malej nevytriaslo dušu na mestských chodníkoch.

Dakujemeeeeem 🥰🥰🥰

Ahoj!

Mrzí ma, že neudávaš, či nutne kočí musí byť otočný. A pri tej vlastnosti si treba uvedomiť, že ak by mal byť otočný, tak že bude aj väčší po zložení (než kočík neotočný), aj ťažší, aj bude maž obmedzenejšiu ložnú plochu, v porovnaní s len vpred smerujúcim modelom. Preto by som, aj keď viem, že so sedemmesačným dieťatkom je to možno ťažšie, ale odporučila skôr kočík neotočný, ak sa s tým dokážeš zžiť. Bude okrem všetkého toho vyššie aj lacnejší.

Každopádne, ak by otočný predsa len musel byť, takým kompromisom tohto všetkého by bol asi Baby Jogger Vue, čo sú golfky, ale s otočným sedadlom Lebo v tej cene a s ok ložnou plochou akosi otočného nič iné z pamäti neviem vyloviť, žiaľ ani bazárové (ešte kuk podobne funkčný Cosatto To&Fro. Nejakú hladkú odpruženú jazdu ale neviem zaručiť…

A preto sa radľej presuniem k tým kočíkom neotočným, kde je to trošku lepšie. A teda pre sedemmesačnú by som riešila niečo ako Mutsy Nexo, Oyster Zero, alebo potom Baby Jogger City Mini Zip z tých ozaj malých, za mňa najlepší kandidát…


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam, či Instagrame.