Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Stokke Trailz alebo aká lacnejsia alternatíva s vysoko umiestnenými nadstavbami?

Zodpovedané
8. júl 2019

Ahoj,

už dlhšie sa mi páči terénny kočík Stokke Trailz. Hlavnu úlohu zohráva výška kočíka, samozrejme aj bezpečnosť a kvalita.

Rada by som sa informovala, či ste sa stretli s nejakým kočíkom s vyšším "posedom/umiestnením" dieťatka, podobne ako ma Stokke Trailz (vanička aj športová časť), no v trocha nižšej cenovej kategórii?

Ďakujem.

Ahoj!

No na Stokke kočíky, čo sa týka výšky umiestnenia nadstávb, len máloktorý iný kočík má. Trailz je veľmi fajn, rokmi obľúbený model, ale rátaj u neho aj s robustnosťou a vysokou váhou. Tiež je to kočík, ktorý zaberie kopu miesta v aute.

Od tejto značky máš, ak teda chceš mať dieťatko vyššie, na výber aj Scoot - pre deti veľmi pohodlný model, ale tiež mestskú novinku Beat, ktorá na mňa pôsobí ako výborný, vydarený model (sedák je o čosi nižšie než u Trailzu, ale stále vysoko - vyššie než iné kočíky). Oba sú k tomu aj cenovo dostupnejšie.

Mne príde, že sedák/vaničku vo výške nájdeš aj u napríklad Joolz - le to nebude cenovo dostupnejšia alternatíva. Možnosť zvýšenia nadstavby ponúkajú aj niektoré poľské značky, ale ak ti ide kvalitu, tým smerom by som sa neuberala. Na Stokke podľa mňa v tomto ohľade iné značky aj tak veľmi nemajú…


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.