TOP 3 podľa Eli - na dedinu a mesto, a do 500, 800 a 1500 eur

Zodpovedané
7. sep 2019

Ahoj Eli,

Aké kočíky by si odporučila - nazvime to TOP 3 podľa Eli - v 3 cenových skupinách. S tým, že vieme, že 100 ľudí 100 chutí,no najviac sa vyznáš v tejto problematike a mňa by zaujímal tvoj názor 🙂

1.) dedina do 500€
2.) mesto do 500€

3.) dedina do 800€
4.) mesto do 800 €

5.) dedina do 1500€
6.) mesto do 1500€

Ahoj,

ďakujem za otázku, veľmi osviežujúca 😉

Nebudem každý jeden vysvetľovať - aktuálne dokonca plánujem napísať článok na túto tému, takže tam neskôr nájdeš viac (aj obšírnejšie, bude to asi skôr top 10 kategórii plus aký kočík) - ale teda napíšem ti mojich favoritov. zohľadňovať budem najmä pomer cena - výkon - dizajn v jednotlivých cenových kategóriách. A brať teda budem najmä kombinované kočíky, keďže neuvádzaš - teda rozpočet na kočík pre bábo od narodenia.

1.) Dedina do 500€ - Kinderkraft Prime 2019.

Kinderkraft Prime 2019

2.) Mesto do 500€ - Cybex Balios S.

Cybex Balios S

3.) Dedina do 800€ - ABC Design Salsa 4

ABC Design Salsa 4

4.) Mesto do 800 € - Stokke Beat.

Stokke Beat

5.) Dedina do 1 500€ - Emmaljunga NXT60 alebo Britax Go Big2 (oba úžasné).

Emmaljunga NXT60 Ergo

Britax Go Big2

6.) Mesto do 1 500€ - Seed Papilio.

Seed Papilio

A špeci oddelenú cenu by som udelila Casualplay LOOPi, ktorý mne je vďaka vymeniteľnosti spodných náprav, extrémne sympatický všestrannosťou využitia. Super a aj dostupná varianta pre rodičov, ktorý potrebujú mať “všetko”, ale nie sú prinároční na detaily a dizajn a nevadí im neotočnosť športového sedadla. Ten je tým pádom na mesto i dedinu (i beh) 🙂

Casualplay LOOPi City

Dá a tu dosť polemizovať a výber by sa vždy obmedzil aj na základe konkrétnych požiadaviek v tom danom čase, kočíkovacom priestore, ako aj aktuálnej ponuke
a samozrejme aj akciách na niektoré modely. Ak je výborná cena v zmysle nejaká super ponuka, tak je jednoznačne podstatný faktor aj pri mojom rozhodovaní. Ale teda aktuálne, čo sa týka funkcionality, by som to zhrnula asi takto.

Samozrejme keby riešime iba športiak, tam je to už podľa kategórie otočný/neotočný, na terén/na mesto/na cestovanie… 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli